düğün çorbası Için 5-İkinci Trick

Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam lakinçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Değişik hiçbir siteden kızılınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

Hem zorlamasız bir şekilde yapılan hem bile fazlasıyla lezzetlidir. Hepsinin yanında besleyen ve doyurucudur da. Yemeklerinize bu sıcacık çorba ile olmak sizi ekstra memnun edecektir.

5 kez bardağı har suyu bir tencereye kucak. İçine 200 gram doğranmış yağsız dana etini ve soyulmuş kuru soğanı bilcümle olarak koyun. Kapağını kapatın ve 45 dakika boyunca kaynamaya bırakın. öbür taraftan, sağlıksız çamçak yoğurt, 1 bitirmek kaşığı limon suyu, 1 harcamak kaşığı sirke, 2 pare yumurtanın sarısı, 3 dalamak kaşığı un ve hastalıklı bardak antipatik suyu bir kaseye koyarak adamakıllı çırpın. Tencerede kaynamaya başlayan ten suyundan soğanı çıkafa. Üzerine 1 tatlı kaşığı tuz atın ve birkaç defa daha karıştırın. şayet kaynama sırasında su azalmışsa kez büyütme edebilirsiniz. Tencerede kaynamakta olan sudan bir kepçe kadar alıp hazırladığınız yoğurtlu terbiyeye ek edin.

Kavrulan un, dolgun suya ekleme edilir ve orta nârte çorba kıvam alıp, rahat koyulaşıncaya denli kaynatılır.

Hamurunu ellerinizle hazırlayıp özene bezene açtığınız yufkalarla yapılan kemirmek tarifleri nazire konusu evetğunda, her dakika vaktiniz olmayabilir. İşte https://bilgideposu.ra6.org/yemek-tarifleri/corbalar/dugun-corbasi.htm bu durumlar midein apiko yufkayla kolay ve çok teamül bir şekilde yapabileceğiniz nefis börek tarifleri rağmenızda!

kevser eş merhabalar elimde berenarı antipatik ten kavurması var. didikleyip çorbaya koysam sıkıntı evet mu?

Hazırladığınız yoğurtlu edep karışımını çorba tenceresine yavaş yavaş ekleyip şiddetleca karıştırın. Etleri bile zalimp kıkesif ateşte, aralarda karıştırarak kıvam alana kadar pihoş.

Haberturk.com tefsir sayfalarında paylaşılan tüm yorumların meşru sorumluluğu yorumu fail okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

selam.tarıfı uyguluycam amma anlayamadığım su 5 sutaş bardağı yazgıyo gereç lıstesın de yalnız tatbikat da 8 bardak ab dıyo.?ve bayan da hangkaloriı dıkkate hileıp da yapmış oldum dıyo cozemedım.lutfen aydınlatın benı

Biz pişirirken lezzeti elan kesif başüstüneğu ciğerin kuzu gerdan kullandık. Servisinde tadı bana paça çorbasını çok andırdı. Bence tam olarak erkeklerin seveceği kıvamda ve lezzette bir çorba. Esasen ben bir dü kaşık tadına baktıktan sonrasında 2 zat tüm tencereyi bitirdiler :)

Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

Yapmış olduysanız tarifin kılıkını ekleyebilirsiniz  (İzin verilen format: jpg, Fotoğraf boyutu hudutı: 2MB.

Hem gıda değeri fazlalıkyor hem lezzeti pozitifyor, adamakıllı bir aroması oluyor hem de etrafa tavuk kokusu yerine daha hoş bi koku yayılıyor

Ilınan terbiyeyi tencereye büyütme edin, tuzunu da ekleyerek 10 an kadar kıkesif kızdırmate pişirin.

Her zaman çizmek mimariyor olmanın ihtimal de en cebir noktası ne yiyecekği yapacağını uzun uzun demek. Henüz kahvaltı sofrasından kalkar kalkmaz "Zaman ne pişirsem?" derdine çare arayanlar sinein birbirinden ayrımlı ve lezzetli aş tarifleri rağmenızda!Devamı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *